WIELKIE ŚWIĘTO PIERWSZOKLASISTÓW PDF Drukuj Email
(6 głosów, średnia ocena 3.33 na 5)
Wpisany przez Monika Glińska   
Poniedziałek, 23 Październik 2017 21:04
Rozmiar tekstu:
Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej 20.10.2017r. mieli swój ważny dzień- „Dzień Pasowania na Ucznia”. Był to wyjątkowy dzień zarówno dla dzieci, ich rodziców, jak i dla całej społeczności szkolnej.  Na apelu nie zabrakło również dziadków, którzy towarzyszą w życiu najmłodszych dzieci i odgrywają w nim ważną rolę.

Uczniowie klasy I zaprezentowali się na scenie, ze swoim artystycznym przedstawieniem. Starsi koledzy z klasy II gimnazjum przywitali ich bardzo serdecznie, reprezentując swój repertuar przygotowany specjalnie na tą okazję.  Dzieci podczas apelu złożyły uroczystą przysięgę, a Pani Dyrektor przyjęła ich do grona społeczności szkolnej poprzez pasowanie na ucznia. W świątecznym dniu nie zabrakło podarunków i szczerych życzeń skierowanych do dzieci, jak i do kadry pedagogicznej pracującej z najmłodszymi uczniami.  Dobre słowo Pani Dyrektor skierowała także do rodziców uczniów klasy I, którzy z bijącym sercem i łezką  wzruszenia w oku obserwowali swoje pociechy na scenie.  Po oficjalnej części apelu Pierwszoklasiści wraz z rodzicami zaprosili Dyrekcję, kadrę pedagogiczną i przybyłych dziadków do swojej klasy na świąteczny poczęstunek. Było to dzień pełen radości i wzruszeń.

Życzymy uczniom klasy I powodzenia w dalszej nauce!

 

Ania Korcin

 

Dziś:

17-10-2019

Czas:

Górowo Iławeckie (Polska)

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

...:::GVV:::...