I DZIEŃ WIOSNY PDF Drukuj Email
(4 głosów, średnia ocena 4.50 na 5)
Wpisany przez Monika Glińska   
Środa, 03 Kwiecień 2019 10:38
Rozmiar tekstu:

21 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły przywitali wiosnę, biorąc udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych. Klasy miały za zadanie przebrać się za wylosowane wcześniej postacie i wziąć udział w pojedynkach sportowych. Zabawa polegała na wytypowaniu z  każdej  klasy drużyn składających się z 3 chłopców oraz 3 dziewcząt. Uczniowie zostali podzieleni na dwie kategorie. Pierwszą tworzyli uczniowie klas VII i VIII oraz  klasa III gimnazjum, a drugą klasy I i II liceum.

 Rywalizacje polegały na sprawdzeniu umiejętności współpracy w grupie, sprawności, szybkości oraz sprytu. Za każdą konkurencję można było otrzymać 4 punkty. Zabawę przygotował i prowadził p. Roman Demko, który również dopilnował, aby wszystko przebiegało fair-play. Po wszystkich konkurencjach wyłoniono dwóch zwycięzców, klasę VII szkoły podstawowej i IIb liceum. Takie konkursy pozwalają uczniom wykazać się sprawnością fizyczną, zintegrować się,  a przede wszystkim udowodnić samemu sobie, że warto dawać z siebie więcej niż przysłowiowe  100%.

 

                                                                                  Wiktoria Zięba, Oksana Kozak

 

 

Dziś:

14-07-2020

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

...:::GVV:::...