WYCIECZKA EDUKACYJNA DO GDAŃSKA PDF Drukuj Email
(3 głosów, średnia ocena 4.67 na 5)
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 11 Kwiecień 2014 17:27
Rozmiar tekstu:
 W dniu 10 kwietnia 2014r. 40 uczniów Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej  organizowanej w ramach w ramach projektu pn. „Wiedza i umiejętności drogą do kariery uczniów Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim. Podczas wycieczki uczniowie spotkali się z przedstawicielami Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej. Młodzież wysłuchała informacji na temat kierunków studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oferowanych przez uczelnie oraz warunków, jakie należy spełnić, aby zostać studentem.  Ponadto studenci Uniwersytetu  Gdańskiego z wydziału chemicznego w ramach ciekawostki wykonali doświadczenia chemiczne, w których uczestniczyli nasi uczniowie. W czasie przeznaczonym na odpoczynek uczniowie mieli możliwość zjedzenia posiłku. Na koniec zwiedziliśmy Gdańsk. Przewodnik opowiadał legendy i fakty historyczne z nim związane.  
 

Dziś:

06-12-2022

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...