Otrzęsiny PDF Drukuj Email
(5 głosów, średnia ocena 2.40 na 5)
Wpisany przez Teresa Januszko   
Sobota, 16 Wrzesień 2017 22:18
Rozmiar tekstu:

14.09 w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas I liceum i 7 klasy szkoły podstawowej. Chrzest uczniów, którzy rozpoczęli naukę, polegał na zespołowej rywalizacji klas. Na początku każda z klas zaprezentowała przygotowany wcześniej taniec oraz piosenkę. Uczniowie klas II przygotowali wiele konkurencji. Przyjęcie nowych uczniów poprzez wspólna zabawę zaliczamy do bardzo udanych. Podczas otrzęsin wszyscy świetnie się bawili. Uczniowie pokazali ducha walki. Wspaniale dopingowali swoich przedstawicieli. Każdy podchodził z dużym zaangażowaniem do wszystkich zadań.

Niestety, w wyniku złej pogody, nie było zaplanowanego ogniska. Od wczorajszego dnia pierwszaki są pełnoprawnymi członkami naszej społeczności szkolnej. Nowym uczniom życzymy wielu sukcesów, aby czas spędzony w szkole pozostał dobrym wspomnieniem.
Od wczorajszego dnia pierwszaki są pełnoprawnymi członkami naszej społeczności szkolnej. Nowym uczniom życzymy wielu sukcesów, aby czas spędzony w szkole pozostał dobrym wspomnieniem.
Wiola i Kamila
 

Dziś:

22-09-2018

Certyfikaty:

Czas:

Górowo Iławeckie (Polska)

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

Pogoda:

...:::GVV:::...