ZEBRANIE Z RODZICAMI PDF Drukuj Email
(4 głosów, średnia ocena 2.25 na 5)
Wpisany przez Monika Glińska   
Czwartek, 15 Luty 2018 22:25
Rozmiar tekstu:
Uroczyste zebranie z rodzicami odbyło się 10.02.2018 roku. Pani Dyrektor Maria Olga Sycz przywitała bardzo serdecznie przybyłych na uroczystość gości, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Następnie rodzice mogli podziwiać wysokie wyniki nauczania oraz szczególne osiągnięcia uczniów za I semestr roku szkolnego 2017/2018. Naszą szkołę tradycyjnie swoją obecnością zaszczycili zacni goście, którzy w swoich wystąpieniach podkreślali ogromną rolę placówki w kształtowaniu i podtrzymywaniu tożsamości narodowej młodzieży,
 gratulowali wysokich rezultatów nauczania i życzyli dalszych sukcesów w pracy z młodzieżą. Po zebraniu ogólnym rozpoczęła się część artystyczna, w czasie której mogliśmy podziwiać efekty pracy pozalekcyjnej naszych uczniów. Na scenie wystąpili m.in.: Zespół Pieśni i Tańca „Dumka”, szkolny chór „Żurawka” oraz uczniowie szkoły muzycznej. Następnie rodzice udali się na spotkanie z wychowawcami.
 

Dziś:

17-01-2019

Certyfikaty:

Czas:

Górowo Iławeckie (Polska)

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

Pogoda:

...:::GVV:::...