Pożegnanie maturzystów w internacie PDF Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Wpisany przez Teresa Januszko   
Sobota, 28 Kwiecień 2018 07:04
Rozmiar tekstu:
To, co piękne, szybko się kończy. Nadszedł także czas zakończenia niezwykłego etapu, jakim był z pewnością dla tegorocznych maturzystów, czas pobytu w internacie. Szkoła – szkołą, ale przecież to miejsce było ich drugim domem. Tutaj nawiązywali przyjaźnie, pewnie takie na całe życie. Tutaj poznawali nowych ludzi i uczyli się życia. Tym trudniej młodszym kolegom było pożegnać tych wszystkich, którzy służyli swoją wiedzą i szkolnym doświadczeniem, z sympatią i życzliwością pomagali rozwiązywać problemy, napełniali to miejsce radością.
Życzenia pięknego dorosłego życia popłynęły z ust kierownika internatu pana Mirosława Olejnika i młodszych kolegów. Były upominki, zdjęcia, kwiaty, a także uśmiechy i łzy, bo przecież nie tak łatwo pożegnać miejsce, z którym było się związanym przez trzy lata i dłużej.
Życzymy Wam drodzy Absolwenci powodzenia na egzaminie dojrzałości i realizacji wszystkich planów. Mamy nadzieję, że niebawem nas odwiedzicie, do zobaczenia!

mgr Wiesława Kowaliszyn

 

Dziś:

24-02-2020

Czas:

Górowo Iławeckie (Polska)

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

...:::GVV:::...