Pożegnanie maturzystów PDF Drukuj Email
(3 głosów, średnia ocena 3.33 na 5)
Wpisany przez Teresa Januszko   
Środa, 02 Maj 2018 17:49
Rozmiar tekstu:
27 kwietnia to bardzo ważny dzień,ponieważ naukę w naszej szkole zakończyli uczniowie klas trzecich liceum. Cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej, by pożegnać naszych cudownych trzecioklasistów. Lata spędzone w naszej szkole były dla nich okresem pełnym wyzwań, nowych doświadczeń i znajomości, a także sukcesów.
Pani Dyrektor i nauczyciele pogratulowali uczniom zdobytych osiągnięć i wręczyli im nagrody. Uczniowie klas trzecich serdecznie podziękowali Dyrekcji, całej Radzie Pedagogicznej oraz pracownikom szkoły za trud i czas, który im poświęcili.
Program artystyczny na to święto przygotowały klasy drugie liceum. Nie zabrakło także występów naszych zespołów:"Dumki" i "Żurawki". Uroczystość przebiegała w bardzo podniosłej i miłej atmosferze. Uczniowie wspominali chwile spędzone w naszej szkole. Były momenty zarówno radości jak i wzruszeń.
Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym.

Wiola Kamila

 

Dziś:

17-01-2019

Certyfikaty:

Czas:

Górowo Iławeckie (Polska)

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

Pogoda:

...:::GVV:::...