BEZPIECZNE WAKACJE PDF Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Wpisany przez Teresa Januszko   
Czwartek, 14 Czerwiec 2018 21:06
Rozmiar tekstu:
Zasady bezpieczeństwa w czasie wakacyjnego wypoczynku oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, były tematami szkolenia zorganizowanego 13 czerwca 2018 dla uczniów Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Ił.
Ratownicy medyczni ze Szpitala Powiatowego w Bartoszycach, Pani Danuta Tobisz oraz Pan Mirosław Potoczny zapoznali uczestników szkolenia z zasadami powiadamiania służb ratowniczych, zabezpieczaniem miejsc zdarzenia. W części praktycznej szkolenia uczniowie ćwiczyli umiejętności z zakresu postępowania z osobą poszkodowaną i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim pragnie podziękować Pani Danucie Tobisz i Panu Mirosławowi Potocznemu za przeprowadzenie szkolenia oraz Pani Małgorzacie Jadczak pracownikowi Szpitala Powiatowego w Bartoszycach za pomoc w zorganizowaniu szkolenia.

Witold Kozubel

 

Dziś:

23-02-2019

Certyfikaty:

Czas:

Górowo Iławeckie (Polska)

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

Pogoda:

...:::GVV:::...