OTRZĘSINY PDF Drukuj Email
(3 głosów, średnia ocena 2.33 na 5)
Wpisany przez Teresa Januszko   
Poniedziałek, 17 Wrzesień 2018 08:38
Rozmiar tekstu:
12 września w naszej szkole odbyły się otrzęsiny. W tym roku po raz pierwszy w naszej placówce została utworzona klasa IV szkoły podstawowej, której wychowawczynią jest pani Alicja Krawczuk. Było to wyjątkowe święto, podczas którego mogliśmy uczniów powitać w naszym gronie. Uroczystość przygotowała klasa VIII, która przywitała wszystkich zebranych. Klasy IV i VII przedstawiły przygotowane przez siebie tańce. Uczniowie brali także udział w rozgrywkach przygotowanych przez starszych kolegów. Mogliśmy też podziwiać przeróżne i wspaniałe stroje nowicjuszy.
Następnie przyszedł czas na liceum. Klasy drugie przygotowały dla naszych "pierwszaczków" dużo zabawnych konkurencji. Każdy z naszych nowych uczniów musiał wystąpić w kreatywnym kostiumie. Osoby, które najbardziej spodobały się komisji zostały królem i królową. Jednak wybór był bardzo trudny. By rozwiać wątpliwości, dwie wybrane pary wykonały taniec. W końcu komisja dokonała wyboru: nową królową została Oliwia Sadżuga a królem Andrzej Lichacz. Na zakończenie nowi uczniowie klas I złożyli przysięgę.
Po przyjęciu nowych uczniów do braci szkolnej mogliśmy uczestniczyć w w grillu. Wszyscy w miłej atmosferze spędziliśmy ten dzień.
 
Witamy w naszej szkole!

Wiola i Kamila

 

Dziś:

26-06-2019

Certyfikaty:

Czas:

Górowo Iławeckie (Polska)

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

...:::GVV:::...