WITAJ SZKOŁO PDF Drukuj Email
(9 głosów, średnia ocena 3.22 na 5)
Wpisany przez Monika Glińska   
Poniedziałek, 24 Wrzesień 2018 22:05
Rozmiar tekstu:
 Na uroczystym apelu p. dyr Maria Olga Sycz przywitała wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Szczególnie ciepło zwróciła się do najmłodszych uczniów zaczynających naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej, życząc im samych sukcesów.Pani dyrektor pochwaliła się również wysokimi rezultatami egzaminów końcowych naszych maturzystów i gimnazjalistów.
Inaugurację roku szkolnego swoją obecnością zaszczycili zacni goście: Wicemarszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego, Honorowy Dyrektor Zespołu Szkół z UJN p. Miron Sycz, Burmistrz Miasta Górowo Iławeckie p. Jacek Kostka. Dostojni goście w swoich wystąpieniach podkreślili wysoką pozycję szkoły w zakresie dydaktyki i wychowania, gratulując jednocześnie wysokich rezultatów egzaminów maturalnych.Po apelu uczniowie udali się na spotkanie ze swoimi wychowawcami.W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom owocnej pracy, cierpliwości i wytrwałości.
 

Dziś:

26-06-2019

Certyfikaty:

Czas:

Górowo Iławeckie (Polska)

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

...:::GVV:::...