Ślubowanie klas I PDF Drukuj Email
(2 głosów, średnia ocena 3.50 na 5)
Wpisany przez Monika Glińska   
Środa, 24 Październik 2018 07:36
Rozmiar tekstu:
Każde dziecko rozpoczynając naukę w klasie pierwszej z ogromną  niecierpliwością czeka na moment, kiedy zostanie pasowane na pełnoprawnego ucznia. Tę uroczystą i ważną chwilę poprzedza  wiele przygotowań – uczniowie poznają  szkołę, kolegów, swoje prawa, ale również i obowiązki. Wspólnie z Wychowawcą i Rodzicami przygotowują  uroczystość, podczas której zdają swój pierwszy szkolny egzamin przed Dyrektorem Szkoły, Nauczycielami i Rodzicami, Koleżankami i Kolegami oraz zaproszonymi Gośćmi.W naszej szkole jest to wyjątkowe święto.
W ubiegłym roku po raz pierwszy mieliśmy okazję obchodzić taki dzień. Tymczasem wraz z nowym rokiem szkolnym przybyło do naszej szkolnej rodziny kilkoro nowych uczniów. W miniony czwartek 18 października pięcioro z nich złożyło uroczyste ślubowanie. Pierwszaczki w towarzystwie VII kl. SP zaprezentowały swoje talenty wokalne, recytatorskie oraz taneczne, wzbudzając aplauz wśród zgromadzonej publiczności. Najmłodsi z ogromną sympatią zostali przyjęci przez starszych kolegów. Nowoprzyjęci do środowiska szkolnego uczniowie po pasowaniu dokonanym przez Panią w-ce Dyrektor Aleksandrę Łatanyszyn, otrzymali z jej rąk oraz rąk wychowawczyni Iwony Pasławskiej- Kircio, dyplomy a także upominki w postaci kuferków wypełnionych pomocami naukowymi. Po uroczystej części dzieci udały się do klasy na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Nie mogło obejść się bez okolicznościowego tortu, którym uczniowie chętnie poczęstowali swoich starszych kolegów. Gratulujemy i życzymy naszym Pierwszoklasistom dużo sukcesów podczas szkolnej wędrówki  w odkrywaniu tajników wiedzy.Iwona Pasławska-Kircio
 

Dziś:

25-03-2019

Certyfikaty:

Czas:

Górowo Iławeckie (Polska)

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

Pogoda:

...:::GVV:::...