LAS I JEGO TAJEMNICE PDF Drukuj Email
(7 głosów, średnia ocena 4.57 na 5)
Wpisany przez Monika Glińska   
Środa, 07 Listopad 2018 12:37
Rozmiar tekstu:

LAS I JEGO TAJEMNICE

W środę 31.10.2018 najmłodsi uczniowie naszej szkoły gościli u siebie na zajęciach Panią z Nadleśnictwa z  Górowa Iławeckiego. Zajęcia miały na celu przybliżyć uczniom zagadnienia związane z leśnym życiem, a także z pracą leśniczego. Pani Kinga Chodara  jako edukator leśny w ciekawy sposób opowiadała uczniom o przyrodzie. Dzieci miały możliwość obejrzeć z bliska dary lasu, które były prezentowane uczniom, a także sprawdzić swoją wiedzę na temat gatunków drzew,

 którą zweryfikowała pani Kinga, podczas pracy z grupą. Spotkanie stało się także okazją do rozmowy o zasadach  jakie powinny być przestrzegane w lesie. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach , a przy tym zadawały wiele pytań Pani z nadleśnictwa. Lekcja była ciekawym doświadczeniem dla uczniów, a przy tym miłą niespodzianką, gdyż Pani Kinga na zakończenie zajęć nagrodziła dzieci upominkami. Nieobecni uczniowie zapewne będą czekać z niecierpliwością na kolejną taką lekcję z leśnym edukatorem. Przesyłamy wyrazy wdzięczności i serdeczne podziękowania Pani z Nadleśnictwa Górowo Iławeckie.Wychowawczynie klas I i II wraz z uczniami.

 

Dziś:

15-07-2020

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

...:::GVV:::...