MŁODZI BIOLODZY PDF Drukuj Email
(1 głos, średnia ocena 4.00 na 5)
Wpisany przez Monika Glińska   
Czwartek, 22 Listopad 2018 21:42
Rozmiar tekstu:

 15 listopada uczniowie Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Ił. mieli okazję poczuć się studentami Wydziału Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. W trakcie pobytu na uczelni nasi licealiści uczestniczyli w zajęciach warsztatowych w Katedrze Botaniki i Ochrony Przyrody. W trakcie warsztatów uczniowie poznawali tajniki funkcjonowania roślin, wykorzystując do tego celu uniwersytecką bazę naukowo-dydaktyczną.

 Dyrekcja , uczniowie i nauczyciele ZS z UJN dziękują pracownikom naukowym UWM w Olsztynie Pani dr Annie Źróbek-Sokolnik oraz Panu dr Grzegorzowi Fiedorowicz za zorganizowanie i przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć. Dodatkowo młodzież licealna zwiedziła ekspozycje Muzeum Przyrody w Olsztynie oraz uczestniczyła w lekcji muzealnej. Kolejny wyjazd na zajęcia uniwersyteckie został zaplanowany w lutym 2019 roku.

 

mgr Witold Kozubel

 

 

Dziś:

26-05-2019

Certyfikaty:

Czas:

Górowo Iławeckie (Polska)

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

...:::GVV:::...