SPOTKANIE Z PANEM POLICJANTEM PDF Drukuj Email
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
Wpisany przez Monika Glińska   
Poniedziałek, 21 Styczeń 2019 12:09
Rozmiar tekstu:

Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo?

Spotkanie z Panem Policjantem

  W piątek 18.01.2018 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panem Policjantem na temat bezpieczeństwa podczas ferii.  Szkołę odwiedził sierż. szt. Krzysztof Leśniewski, który wygłosił wykład wszystkim uczniom  szkoły podstawowej. Głównym tematem spotkania było zagadnienie związane z bezpieczeństwem podczas zabaw zimowych, a także omówienie niebezpieczeństw, jakie mogą pojawić się podczas korzystania z Internetu . Najmłodsi uczniowie mieli także możliwość poznać bliżej zawód policjanta i zadania jakie ma do wykonywania funkcjonariusz policji.

Podczas spotkania była możliwość  zadawania pytań, by poszerzyć swoją wiedzę, zagłębiając się szczegółowo w danym zagadnieniu. Spotkanie przebiegło zgodnie z planem, mamy tylko nadzieję, że słowa policjanta zapadły uczniom  do serca i zapamiętają, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Po przeszkoleniu pozostaje życzyć  uczniom udanego odpoczynku podczas ferii, a co najważniejsze by wszyscy cali, zdrowi i z energią do nauki wrócili po feriach do szkoły.

Przesyłamy wyrazy wdzięczności i serdeczne podziękowania

Panu z Policji sierż. szt. Krzysztofowi Leśniewskiemu.

 

Dziś:

08-07-2020

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

...:::GVV:::...