Dni Otwarte Szkoły PDF Drukuj Email
(6 głosów, średnia ocena 4.17 na 5)
Wpisany przez Teresa Januszko   
Poniedziałek, 04 Marzec 2019 22:48
Rozmiar tekstu:
Dnia 02.03.2019 w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte. Zorganizowane zostały w celu przedstawienia bogatej oferty naszej placówki. Tego dnia gościliśmy wiele osób z różnych zakątków Polski oraz Ukrainy. Po rejestracji Dyrekcja spotkała się z przybyłymi uczniami i rodzicami zainteresowanymi kontynuacją nauki w naszej szkole. Odbyły sie również zajęcia integracyjne, po których wszyscy udali się na salę gimnastyczną, by podziwiać młode talenty. Konkurs inspirowany był programem telewizyjnym "Mam talent ".
 Uczestnicy w różnorodny sposób ukazali swoje umiejętności. Wybór zwycięzcy był trudny, ponieważ wszyscy zachwycili publiczność. Po głosowaniu wyniki były następujące: I miejsce - Marta Machnaczyk z klasy VIII, II miejsce - Karolina Worobiec z klasy III gimnazjum i III miejsce - Ola Gorzycka. Specjalną nagrodę otrzymał także przybyły na Dni Otwarte uczeń, który zaśpiewał piosenkę. Niespodzianką, która wszystkich zaskoczyła były Escape rommy, które przygotowali w każdej klasie nauczyciele i uczniowie. Zagadki były rozwiązywane z wielkim zaangażowaniem i radością. Na samym końcu ich wyprawy po klasach naszej szkoły - czekała nagroda.
Wieczorem odbyła się dyskoteka, która wzmocniła zawarte tego dnia przyjaźnie. Przez cały pobyt uczniowie mieli zapewnioną opiekę, wyżywienie, a także możliwość noclegu w internacie.
Mamy nadzieję, że we wrześniu nasi goście przybędą do nas juz jako uczniowie tej szkoły.

Wiola i Kamila

 

Dziś:

26-09-2020

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

...:::GVV:::...