Wizyta przedszkolaków u naszych najmłodszych uczniów PDF Drukuj Email
(5 głosów, średnia ocena 4.00 na 5)
Wpisany przez Teresa Januszko   
Środa, 06 Marzec 2019 06:23
Rozmiar tekstu:
Sobota 02.03.2019 była ważnym dniem dla najmłodszych uczniów ZSzUJN w Górowie Iławeckim. Tego dnia gościli oni w swojej szkole przybyłych gości z przedszkoli. Uczniowie klasy I, II i IV SP, wraz ze swoimi paniami przygotowali dzień pełen atrakcji. Oficjalnie spotkanie otworzyła Pani Dyrektor Maria Olga Sycz. Przybyli rodzice mieli możliwość poznać strukturę szkoły, oraz rozwiać swoje wszelkie wątpliwości na spotkaniu z Panią Dyrektor odnośnie naboru do I klasy szkoły podstawowej. Najmłodsi goście w tym czasie integrowali się z grupą uczniów podczas wspólnych zabaw.
Część artystyczną rozpoczęły uczennice z klasy IV , które pod opieką Pani A. Krawczuk zaprezentowały ludowy taniec. Barwne stroje zachwyciły najmłodszych. Po tanecznym wprowadzeniu dziewczynek z klasy IV, przyszła pora na wspólne tańce i pląsy przy muzyce, by jeszcze bardziej zbliżyć przedszkolaków i naszych najmłodszych uczniów. Do wspólnej zabawy zostali zaproszeni także przybyli rodzice i dyrekcja. Grupa dzieci pod nadzorem nauczycieli stworzyła także orkiestrę grającą na instrumentach Orffa .
Przedszkolaki miały możliwość zwiedzić także naszą szkołę, oraz wspólnie spożyć posiłek w gronie uczniów i rodziców. Na zakończenie dnia nasi uczniowie z klasy I i II wręczyli drobne upominki naszym przybyłym gościom, by miło nas wspominali i w maju odwiedzili nas po raz drugi- Serdecznie zapraszamy!
 
Gorąco pozdrawiamy młodsze koleżanki i kolegów, którzy w sobotni dzień odwiedzili naszą szkołę.
- Uczniowie klasy I, II i IV SP

Anna Korcin

 

Dziś:

26-09-2020

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

...:::GVV:::...