OTRZĘSINY PDF Drukuj Email
(6 głosów, średnia ocena 3.83 na 5)
Wpisany przez Monika Glińska   
Czwartek, 19 Wrzesień 2019 08:20
Rozmiar tekstu:
 
 
10.09 w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas 7 szkoły podstawowej i I liceum.  Zabawa polegała na rywalizacji nowo przybyłych uczniów szkoły. Na początku bawiła się klasa 7, a następnie wyjątkowe dwa roczniki liceum. Każda z klas za zadanie miała przygotować krótki układ taneczny i przebrać się za wylosowany żywioł. Uczniowie klasy 8 szkoły podstawowej i II liceum przygotowali wiele różnych konkurencji.

 

Chrzest nowych uczniów poprzez wspólną zabawę zaliczamy do udanych. Wszystkie konkurencje przeprowadzone były fair play i na wesoło. Każda klasa wspaniale dopingowała swoich przedstawicieli. Niestety z powodu złej pogody otrzęsiny odbywały się na sali gimnastycznej. Od wczoraj nasi nowi uczniowie oficjalnie zostali członkami szkoły. Dla wszystkich nowych uczniów życzymy wielu sukcesów oraz dobrych wyników w nauce. 

Kozak, Zięba

 

Dziś:

21-02-2020

Certyfikaty:

Czas:

Górowo Iławeckie (Polska)

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...

...:::GVV:::...