OTRZĘSINY PDF Drukuj Email
(4 głosów, średnia ocena 3.50 na 5)
Wpisany przez Monika Glińska   
Piątek, 09 Październik 2020 16:12
Rozmiar tekstu:
15.09 w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas 7 szkoły podstawowej i I liceum.  Zabawa polegała na rywalizacji nowo przybyłych uczniów szkoły. Każda z klas przygotowała krótkie przedstawienie swojej klasy. Uczniowie klasy II liceum (czteroletniej) przygotowali wiele różnych konkurencji.
Chrzest nowych uczniów poprzez wspólną zabawę zaliczamy do udanych. Wszystkie konkurencje przeprowadzone były fair play i na wesoło. Każda klasa wspaniale dopingowała swoich przedstawicieli. Pogoda spisała się na medal, tak jak nasi nowi uczniowie, więc cała zabawa odbywała się na świeżym powietrzu. Od tego momentu nasi nowi uczniowie oficjalnie zostali członkami szkoły.  Wszystkim nowym uczniom życzymy wielu sukcesów oraz dobrych wyników w nauce. 

Kozak, Zięba
 

Dziś:

27-01-2021

Certyfikaty:

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...