SPOTKANIE Z PIELEGNIARKĄ PDF Drukuj Email
(3 głosów, średnia ocena 1.67 na 5)
Wpisany przez Monika Glińska   
Wtorek, 22 Październik 2019 09:12
Rozmiar tekstu:
         
W ramach realizacji działań promujących zdrowie mieszkańców internatu odwiedziła pielęgniarka.  Głównym celem spotkania było uświadomienie wychowankom   potrzeby dbania o zdrowie poprzez prawidłowe  odżywianie się i aktywny tryb życia. Wychowankowie dowiedzieli się, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa zdrowa żywność oraz w jaki sposób sami mogą wpływać na swoje zdrowie poprzez dokonywanie właściwych wyborów żywieniowych. 

  Omówiona  została kwestia higieny ciała, spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz znaczenia ilości snu dla organizmu młodego człowieka. Na pewno po spotkaniu, nikt z uczestników nie wątpi w słuszność powiedzeń, że „Ruch to zdrowie", i że „Jesteś tym, co jesz". Kowaliszyn Wiesława

 

Dziś:

22-09-2021

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...