Projekt UNICEF Polska TO(działa)MY w Internacie PDF Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Wpisany przez Danuta Babiak   
Wtorek, 30 Marzec 2021 08:52
Rozmiar tekstu:
 
UNICEF Polska stworzył projekt edukacyjno-społeczny „TO (działa) MY!”. Celem projektu było podniesienie świadomości wśród młodych ludzi w obszarach związanych ze środowiskiem, zdrowiem i edukacją.  W takim projekcie brali również udział uczniowie internatu przy Zespole Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim pod kierownictwem p. Anny Witlińskiej i p. Joanny Gąsiorek.      Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy i wykonali dwie prezentacje.  Pierwsza grupa: Wiktoria Kwiatkowska, Zuzanna Jasińska, Mikołaj Sawczak, Orest Kornas i Grzegorz Drozd przygotowali prezentację pt. „Ochrona środowiska przed zanieczyszczeniem tworzywami sztucznymi”.
 

         Druga grupa: Olga Kuryliuk, Ludmiła Selezinka i Eliza Walczak przedstawili prezentację pt. „Zdrowe odżywianie - klucz do zdrowia”.

       Projekt edukacyjny jako metoda oznacza złożone zadanie samodzielnie wykonywane przez uczniów, a przygotowywane i koordynowane przez nauczyciela. Ważnym atutem projektu jest rozwijanie umiejętności takich jak: współpraca, podejmowanie decyzji, dyscyplina, samodzielność, umiejętność planowania , organizacja. Realizując takie projekty, uczniowie mogą wykazać się swoimi talentami i umiejętnościami, co kształtuje umiejętność wspólnego działania, ułatwia komunikację i wzmacnia poczucie odpowiedzialności.

 

                                                                                                                                                                                              Anna Witlińska                                                                                                                                                                   

 

 

Dziś:

08-08-2022

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...