Samorząd Internatu PDF Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Wpisany przez Danuta Babiak   
Wtorek, 02 Maj 2023 15:59
Rozmiar tekstu:

25 kwietnia w naszym internacie miała miejsce prawdziwa lekcja demokracji, a mianowicie odbyły się wybory nowego Samorządu Internatu. Gratulujemy wygranym, którzy zdobyli największą liczbę głosów i tym samym cieszą się największym zaufaniem wśród swoich kolegów. Najwięcej głosów zdobył Piotr Kozak i to on został Przewodniczącym Samorządu. Wspierać go, jako zastępca, będzie Mateusz Wiszniewski. Sekcją gospodarczą zajmować się będą: Ksenia Petiuk i Mateusz Kułyk. O porządki w internacie będzie dbała sekcja sanitarna, w składzie: Roksana Predko, Karina Semianchuk, Emilia Brewka i Ihor Fedusio. Organizacją pomocy w nauce, tym którzy jej potrzebują, zajmie się Tomasz Skiberys, a całość pracy internackiej, inicjatyw i imprez, które odbędą się w internacie udokumentuje w kronice Oksana Biłas.

Życzymy powodzenia i zapału w wykonywaniu nowych obowiązków dla dobra wszystkich mieszkańców internatu.Smile

 

Dziś:

28-05-2023

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...