Internat PDF Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Wpisany przez Danuta Babiak   
Środa, 29 Kwiecień 2009 09:13
Rozmiar tekstu:

Integralną część szkoły stanowi internat o wysokim standardzie. Uczniowie zamieszkują w 3 - osobowych pokojach, wyposażonych w oddzielną łazienkę i WC. Dodatkowo uczniowie mają możliwość swobodnego korzystania z:

 • pokoi cichej nauki
 • świetlic
 • sali telewizyjnej
 • pralni
 • kuchni
 • stałego łącza internetowego w każdym pokoju

Rodzice i goście odwiedzający naszą szkołę mają możliwość skorzystania z noclegu w części hotelowej internatu.

Podstawowym zadaniem w pracy wychowawczej internatu jest zapewnienie dobrych warunków do nauki, poczucia bezpieczeństwa oraz stworzenie możliwości czynnego wypoczynku z uwzględnieniem specyficznych, indywidualnych predyspozycji i zainteresowań wychowanków internatu. Całodobową opiekę nad młodzieżą sprawuje profesjonalna kadra wychowawców.

Dużym zainteresowaniem wychowanków cieszą się koła zainteresowań organizowane  w szkole. Mieszkając w internacie, ponad 80% uczniów, ma możliwość brania aktywnego udziału w tego typu zajęciach, są to między innymi zajęcia sportowe, muzyczne, taneczne, i inne.

W wolnym czasie młodzież mieszkająca w internacie może korzystać również z różnych gier:

 • bilard
 • tenis stołowy
 • piłkarzyki
 • gry planszowe
Codzienność w internacie przynosi wiele radosnych chwil, odpoczynek i odprężenie po zajęciach szkolnych. Bywa, że czasami nie jest łatwo stawiać czoła wyzwaniom samodzielnego życia: wstawać rano na śniadanie, ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje, dbać o porządek i czystość w segmentach. Ale takie doświadczenia wpływają na samodyscyplinę, a po latach stanowią główny temat rozmów wywołując uśmiech i nutkę rozrzewnienia.

ZAPRASZAMY !!!

 

 

 

Dziś:

21-05-2022

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...